tr?id=911253876383712&ev=PageView&noscript=1 "СпецПРОМ-КР" спецодежда, спецобувь, средства индивидуальной защиты "СпецПРОМ-КР" спецодежда, спецобувь, средства индивидуальной защиты
Slide item 5

ИЗНОСОУСТОЙЧИВАЯ

СПЕЦОДЕЖДА

Рабочая одежда утепленная, термостойкая, влагозащитная

Slide item 3

ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ

СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ

Защита головы, защита слуха, защита рук и глаз

Slide item 4

ВЫСОКОКАЧЕСТВЕННАЯ

СПЕЦОБУВЬ

Ботинки, полуботинки, кроссовки, сандалии, сапоги

Slide item 5

ВЫСОКОКАЧЕСТВЕННАЯ

СПЕЦОБУВЬ

Ботинки, полуботинки, кроссовки, сандалии, сапоги

Чому ми

whywe_img "СпецПРОМ-КР" спецодежда, спецобувь, средства индивидуальной защиты
A7k6kBOjLJ5nAAAAAElFTkSuQmCC "СпецПРОМ-КР" спецодежда, спецобувь, средства индивидуальной защиты

Унікальний асортимент

Компанія «СПЕЦПРОМ-КР» володіє найширшим асортиментом спецодягу, спецвзутті, засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) від кращих світових виробників в Україні. Працюючи з нами у Вас є можливість захистити своїх співробітників «з голови до ніг».

GFPXEHl5lEgyrcDj4ohdJC+v6JryP7jgRrJ8XK9OAAAAAElFTkSuQmCC "СпецПРОМ-КР" спецодежда, спецобувь, средства индивидуальной защиты

Швидка доставка товару

Завдяки постійній наявності великої кількості товару на наших складах в Україні й Польщі, у нас є можливість здійснювати доставлення товару за вашою адресою в стискування терміни. За наявності товару в Україні постачання виконується наступного дня після оформлення замовлення. За наявності товару в Польщі постачання здійснюється протягом 7-мі робочих днів з моменту замовлення.

NWNrKsAAAAAElFTkSuQmCC "СпецПРОМ-КР" спецодежда, спецобувь, средства индивидуальной защиты

Високий рівень сервісу

Ваш персональний менеджер працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 і здійснює оперативний підбір ЗІЗ, спецодягу і спецвзутті згідно з вашими побажаннями. Наші співробітники готові допомогти вам як на етапі підбору товару, так і в процесі виконання замовлення.

DEYqKyWVkwQAAAAASUVORK5CYII= "СпецПРОМ-КР" спецодежда, спецобувь, средства индивидуальной защиты

Якісна продукція

Наявність європейських і українських сертифікатів підтверджує високу якість пропонованого нами товару.

СПЕЦПРОМ-КР – популярний інтернет-магазин робочого спецодягу в Києві, за допомогою якого можна підібрати та придбати дійсно якісну і недорогу робочу екіпіровку практично для будь-якої спеціальності й професії.

Неважливо, чи працюєте в харчовій галузі, в будівельній сфері або зайняті виробництвом стали, наш магазин спецодягу в Україні готовий запропонувати оптимальні варіанти з врахуванням специфіки вашого виробництва.

Європейська якість за доступною ціною

Спеціалізований магазин СПЕЦПРОМ-КР Кривий Ріг пропонує вибрати і купити спецодяг в Києві для підприємств будь-якої галузі і для приватних осіб. У нас можна замовити будь-який необхідний обсяг продукції – і невеликі будівельні бригади, і великі промислові підприємства будуть забезпечені необхідними комплектами робочої форми в повному обсязі.

Ми готові запропонувати як традиційні типові робочі костюми й спецівки, так і корпоративний спецодяг європейської якості. Фірмовий спецодяг з логотипом вашої компанії не лише забезпечить необхідний рівень захисту персоналу і співробітників, але і стане елементом, що підкреслює високий статус і імідж будь-якого підприємства.

У нашому каталозі ви завжди знайдете максимальний асортимент безпечної, ергономічної, ефективної для певних робочих умов сучасної продукції. Ми пропонуємо:

Вся представлена в каталозі продукція пройшла тестування і суворий контроль якості в європейських лабораторіях. Вона відповідає нормам і стандартам ГОСТ і ДСТУ, вимогам техніки безпеки й охорони праці в даній сфері. Пропоновані зразки зручні при щоденному носінні та забезпечують необхідний рівень свободи й комфорту, не утрудняючи руху робітників.

Кращий спецодяг з Європи в Україну

Будь-яка захисна спецодяг в Києві, Дніпрі, Харкові, Кривому Розі, Одесі, Донецьку, Запоріжжі, Сумах, Вінниці, Херсоні та в інших містах повинна відповідати певним вимогам. Це основні стандарти, які включають такі пункти, як:

  • максимальна безпека персоналу в робочих умовах;
  • багатофункціональність, надійність, практичність;
  • зносостійкість, максимальний термін експлуатації в найжорсткіших умовах праці;
  • забезпечення надійного захисту від зовнішніх факторів;
  • ергономіка, зручність і комфорт, а також привабливий зовнішній вигляд.

У нашому інтернет магазині ви можете купити робочий одяг для таких галузей і сегментів економіки, як важка і легка промисловість, медицина і фармацевтика, харчове виробництво, агропромисловий комплекс, будівництво. Офісні співробітники, працівники торгівлі також не залишаться без якісної уніформи.

Особливий попит на спецодяг Cerva, яка забезпечує безпечні умови праці на специфічних виробництвах. Нафтогазова галузь, металургійна промисловість, терміналі зберігання рослинного масла вимагають особливо стійку одяг, рукавиці та взуття, які витримують вплів хімічно і біологічно активних продуктів.

Вибір професіоналів

СПЕЦПРОМ-КР Кривий Ріг – це магазин, який працює з професіоналами для професіоналів. Ми пропонуємо купити спецодяг для робітників від перевірених європейських виробників. Професійна команда нашої компанії й багатолітній досвід роботи на ринку – застава надання послуг, що зажаданих і якісних, в сегменті якісного робочого одягу ваших співробітників.

Ми прагнемо постійно відстежувати споживчий попит і з кожним роком розширюємо асортиментний ряд, щоб задовольнити потреби будь-якої галузі. Наші фахівці відвідують підприємства, щоб з'ясувати всі нюанси і особливості виробництва, запропонувавши оптимальний і доступний варіант, щоб ви могли купити робочий одяг.

Особлива увага приділяється корпоративному стилю компанії, відповідно до якого підбирається необхідний колір і фактура тканини, на яку наноситься логотип і символіка підприємства.

БРЕНДИ