Пошиття спецодягу - те, що ми робимо вже 10 років

За цей час компанія СПЕЦПРОМ-КР повністю освоїла всі нюанси виробництва спецодягу і щорік реалізує понад 10000 комплектів для підприємств по всій Україні.

Хто до нас звертається? Це фабрики, заводи, підприємства, підрядники, будівельні бригади, щоб замовити пошиття спецодягу для своїх співробітників. Це як відомі бренди України, наприклад мережі магазинів Varus, АТБ, Сільпо, мережа автозаправок WOG, так і виробничі підприємства, яким потрібний якісний спецодяг по сезону. Нам довіряють, тому що кожне замовлення ми виконуємо на совість.

У нас ви можете замовити комплекти на будь-який сезон:

  • ⠀⠀⠀• Костюми
  • ⠀⠀⠀• Куртки
  • ⠀⠀⠀• Напівкомбінезони
  • ⠀⠀⠀• Штани
  • ⠀⠀⠀• Халати
  • ⠀⠀⠀• Утепленні жилети
  • ⠀⠀⠀• Термостійкий спецодяг
  • ⠀⠀⠀• Сигнальні жилети
  • ⠀⠀⠀• Рукавиці

 

Шиємо спеціально для вашої команди. Ви повідомляєте нам лише основні розміри. Час виконання замовлення залежить від складності виробу та обсягу замовлення і сезону. Всі умови обмовляються індивідуально, а вашій компанії надається персональний менеджер.

Наша фірма прагне в найкоротші терміни виконати замовлення клієнта, але головним пріоритетом залишається якість. Адже лише якісно виготовлений спецодяг служить тривало і забезпечує належний захист працівникові.

Для нас немає обмежень в кількості або складнощі - будь-яке замовлення здійсниме!

Також ми наносимо логотипи на спецодяг, що дозволяє вам отримати відразу брендований комплект спецодягу.

 

Нижче приклади спецодягу, який шиємо на замовлення. Але цим наші можливості не обмежуються - ми готові розглянути запропоновані клієнтом моделі для пошиття.

 

Куртка утеплює Північ з коміром і капюшоном

 

Куртка утепленная Север с воротником и капюшономКуртка прямого силуету, з центральною застібкою на ґудзиках. Рукав прямої. Комір відкладний, хутровий.

Куртка має капюшон, що утеплює, зі шнуром для регулювання об'єму, знімний на ґудзиках. Куртка має дві передні кишені з клапанами на липучці. По лінії талії - шнур, для регулювання об'єму.

По лінії грудей спереду і ззаду нашита світловідбиваюча стрічка для підвищення видимості в темний час доби.

 

 

 

 

 

 

 

Костюм зварювальника Proban

Костюм сварщика PROBAN ПодкладкаКостюм сварщика PROBAN Подкладка

Термостійкий костюм для роботи з розплавленим металом і нагрітими поверхнями. Представлений в зимовому і літньому варіанті.

Тканина Proban володіє вогнестійкими властивостями, які дозволяють працювати в такому костюмі на небезпечних виробництвах без побоювань за цілісність співробітників. Костюм з такої тканини забезпечує необхідну повітропроникність, міцність і поглинання вологи.

 

 

 

 

 

Костюм Легіон з напівкомбінезоном

Костюм Легион с полукомбинезономКостюм Легион с полукомбинезоном

Призначений для захисту від виробничих забруднень загального характеру в холодну пору року.

Виготовляється з сумішевої водовідштовхувальної тканини, колір зелений з додаванням жовтого канта у швах кокетки.

Центральна супатная застібка на петлі і гудзики, відкладний комір, утеплює капюшон, що відстібається.

Дві нагрудні кишені з відділеннями під ручки та дві нижні кишені з косим входом.

 

 

 

 

Куртка утеплена Аляска

Куртка утепленная Аляска ПодкладкаКуртка утепленная Аляска Сбоку

Куртка прямого крою на блискавці призначена для захисту робітників від знижених температур, вітру і вологи в різних галузях промисловості, будівництві.

На куртці розташовано 2 врізні кишені з кнопками й 1 врізний на підкладці куртки.

Утеплювач - синтепон.

 

 

 

 

 

Костюм с СВП

Костюм с СВП тк ГреттаДемісезонний костюм захищає від механічних дій і загальних виробничих забруднень.

Виконаний з тканини Грета - міцною, не схильною до розривів і механічних пошкоджень, легко відстіруємой від бруду та що не викликає дискомфорту.

 

 

 

 

 

 

 

Костюм модельний

Костюм модельный ткань ДжинсТакож демісезонний костюм захищає від механічних дій і загальних виробничих забруднень.

 

Виконаний з джинсової тканини.

 

 

Напівкомбінезон з курткою Економ

Куртка ЭКОНОМ Дефенса темно синийКостюм чоловічий для захисту від загальних виробничих забруднень і механічних дій.

Спинкам з відрізною кокеткою. По спинці від кокетки та від поясу зроблені защипи для свободи облягання. Рукав одношовний втачної, з прітачной манжетою на ґудзиках. Комір відкладний, виконаний закритим швом.

Напівкомбінезон з бічною застібкою на ґудзики та бретелях що застібаються на фастекси. Перед комбінезона з відрізною грудкою, на яких пришита накладна кишеня з клапаном на текстильній застібці. Застібка гульфіка на ґудзиках. На передній частині напівкомбінезона настрочені два бічних накладних кишені. Нижче за кишені, на штанинах напівкомбінезона, нашиті наколінники.

 

Костюм робочий Старт

Костюм рабочий СТАРТПрактичний спецодяг для захисту від трудових забруднень і пошкоджень.

Виготовлений зі зносостійкої тканини Грета, щільністю 210 грамів.


 

 

 

 

 

Костюм кислотостійкий К-80

Костюм кислотостойкий К 80Костюм кислотостійкий незамінний на виробництвах хімічної промисловості, при виконанні робіт, при яких можливий контакт з кислотами.

Куртка прямого крою, на ґудзиках, прикритих планкою.
 

 

 

Сигнальний жилет зі світловідбиваючими смугами

Жилет сигнальный со светоотражающими полосами ХБ ткань ГРЕТАМає яскравий колір і забезпечений світловідбиваючими захисними смугами. Основна задача - забезпечення безпечної роботи на проїжджій частині й на територіях з рухом автомобільного транспорту.

Жилет істотно покращує видимість фахівців, що виробляють роботи як у світлий, так і в темний час доби, виступаючи надійним джерелом пасивної безпеки. 

 

 

Фартух брезентовий


Фартук брезентовыйБрезентовий фартух для захисту від іскри, бризок розплавлених металів і дрібних часток, таких як стружка стружки.
 

 

 

 

 

 

Халат робочий жіночий

Халат рабочий женскийХалат для захисту від загальновиробничих забруднень. Відкладний комір, застібка на ґудзики, дві кишені. Манжети рукавів на ґудзику. На спинці - хлястик.

Можливі варіанти вибору тканини (гріта, діагональ, джинс), забарвлень, і наявності додаткових елементів: кишені, блискавки.


 

 

 

Костюм молескіновий ВТ

Молескиновый костюм ОПКуртка прямого силуету з потайною застібкою, з укороченою підкладкою на поличці та спинці. Полички з підсилювальними накладками, у швах яких розташовані кишені. По шву приточування кокетки спинки виконані вентиляційні отвори.

Штани на притачному поясі зі шльовками, з підсилювальними накладками та накладною кишенею, із застібкою на ґудзики в середньому шві.

Захисний костюм виготовлений з молескіну - матеріалу, спеціально розробленого для металургійної, гірничодобувної та хімічних промисловостей. Особливі властивості цієї тканини надійно захищають від дії вогню і високої температури. 

 

 

 

 

 

Суконний костюм металурга ВТ

Суконный костюм металлурга ОПТермостійкий спецодяг для робочих «вогненних професій»: металургів, сталеварів, зварювальників, чавуноливарників і т.д.

Суконні костюми виготовлені з щільного шинельного сукна з вогнетривким (вогнестійкою) просоченням ОП і призначені для захисту людини від високих температур, іскр і бризок розплавленого металу, окалини, опіків при контакті з гарячими поверхнями, а також нетривалої дії відкритого полум'я.

 

 

 

 

 

 

Костюм зварювальника брезентовий

Костюм сварщика брезентовыйКостюм виготовлений з брезенту з вогнестійкої просоченням для захисту від іскр, бризок і окалини розплавленого металу, а також теплового випромінювання.

Щільність 480 г/м. кв.
 

 

 

 

 

Рукавиці спілкові

Рукавицы спилковыеСпілкові рукавиці підходять для робіт пов'язаних з високими температурами в металургійної області. Призначені для захисту рук працівника від дії іскр і бризок розплавленого металу, механічних пошкоджень.

Широко використовуються при проведенні робіт зі зварювальним устаткуванням і виконанні фізично активних загальновиробничих процесів з ризиками порізів, проколовши й стирання.
 

 

 

 

Рукавиці спілкові з крагами

Рукавицы спилковые с крагамиПризначені для захисту рук від бризок і іскр розжареного метала, а також від механічних пошкоджень. Виготовлені з якісної шкіри (спілок). Виготовляються з цілісних шматків спілка, а не з відрізань після крою.


 

 

 

 

Рукавиці утеплені

Рукавицы утепленныеВикористовуються в наступних сферах: вантажних і розвантажувальних роботах такелажів; литво; зварювальні, загальнобудівельні та монтажні роботи; промислові технологічні операції; цегельна і кам'яна кладка.

Переваги: стійкість до механічних навантажень, захист шкіри рук від морозів, висока міцність до стирання і розриву, продуманий крій для комфортної роботи.