Категорії
Новинки
Показати ще
Популярні товари

Інтернет-магазин спецодягу СПЕЦПРОМ-КР

СПЕЦПРОМ-КР – популярний інтернет-магазин робочого спецодягу в Києві, за допомогою якого можна підібрати та придбати дійсно якісну і недорогу робочу екіпіровку практично для будь-якої спеціальності й професії.

Неважливо, чи працюєте в харчовій галузі, в будівельній сфері або зайняті виробництвом стали, наш магазин спецодягу в Україні готовий запропонувати оптимальні варіанти з врахуванням специфіки вашого виробництва.

Європейська якість за вітчизняною ціною

Спеціалізований магазин СПЕЦПРОМ-КР Кривий Ріг пропонує вибрати і купити спецодяг в Києві для підприємств будь-якої галузі і для приватних осіб. У нас можна замовити будь-який необхідний обсяг продукції – і невеликі ательє по пошиттю одягу, і великі промислові підприємства будуть забезпечені необхідними комплектами робочої форми в повному обсязі.

Ми готові запропонувати як традиційні типові робочі костюми й роби, так і корпоративний спецодяг європейської якості. Фірмовий спецодяг з логотипом вашої компанії не лише забезпечить необхідний рівень захисту персоналу і співробітників, але і стане елементом, що підкреслює високий статус і імідж будь-якого підприємства.

У нашому каталозі ви завжди знайдете максимальний асортимент безпечної, ергономічної, ефективної для певних робочих умов сучасної продукції. Ми пропонуємо:

 • спецодяг всіх розмірів для чоловіків і жінок, зимову і літню;
 • робоче захисне взуття на зимовий і літній сезон;
 • вологозахисний одяг;
 • засоби індивідуального захисту (наприклад, прогумований фартух);
 • робочі куртки;
 • робітники спецрукавички;
 • робочі комбінезони;
 • спецодяг для зварювальників;
 • робочі окуляри для захисту органів зору;
 • сигнальний спецодяг;
 • світловідбивна форма;
 • спецодяг для одноразового застосування (одноразові халати) і багато іншого.

Вся представлена в каталозі продукція пройшла тестування і суворий контроль якості в європейських лабораторіях. Вона відповідає нормам і стандартам ГОСТ і ДСТУ, вимогам техніки безпеки й охорони праці в даній сфері. Пропоновані зразки зручні при щоденному носінні та забезпечують необхідний рівень свободи й комфорту, не утрудняючи руху робітників.

Кращий спецодяг з Європи в Україну

Будь-яка захисна спецодяг в Києві, Дніпрі, Харкові, Кривому Розі, Одесі, Донецьку, Запоріжжі, Сумах, Вінниці, Херсоні та в інших містах повинна відповідати певним вимогам. Це основні стандарти, які включають такі пункти, як:

 • максимальна безпека персоналу в робочих умовах;
 • багатофункціональність, надійність, практичність;
 • зносостійкість, максимальний термін експлуатації в найжорсткіших умовах праці;
 • забезпечення надійного захисту від зовнішніх факторів;
 • ергономіка, зручність і комфорт, а також привабливий зовнішній вигляд.

У нашому інтернет магазині ви можете купити робочий одяг для таких галузей і сегментів економіки, як важка і легка промисловість, медицина і фармацевтика, харчове виробництво, агропромисловий комплекс, будівництво. Офісні співробітники, працівники торгівлі також не залишаться без якісної уніформи.

Особливий попит на спецодяг Cerva, яка забезпечує безпечні умови праці на специфічних виробництвах. Нафтогазова галузь, металургійна промисловість, терміналі зберігання рослинного масла вимагають особливо стійку одяг, рукавиці та взуття, які витримують вплів хімічно і біологічно активних продуктів.

Вибір професіоналів

СПЕЦПРОМ-КР Кривий Ріг – це магазин, який працює з професіоналами для професіоналів. Ми пропонуємо купити спецодяг для робітників від перевірених європейських виробників. Професійна команда нашої компанії й багатолітній досвід роботи на ринку – застава надання послуг, що зажаданих і якісних, в сегменті якісного робочого одягу ваших співробітників.

Ми прагнемо постійно відстежувати споживчий попит і з кожним роком розширюємо асортиментний ряд, щоб задовольнити потреби будь-якої галузі. Наші фахівці відвідують підприємства, щоб з'ясувати всі нюанси і особливості виробництва, запропонувавши оптимальний і доступний варіант, щоб ви могли купити робочий одяг.

Особлива увага приділяється корпоративному стилю компанії, відповідно до якого підбирається необхідний колір і фактура тканини, на яку наноситься логотип і символіка підприємства.

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_callback Замовити дзвінок icon_mes Instagram