logo Про компанію

Адреса: Кривий Ріг, Дніпровське шосе 28

Телефон: +38 (067) 686 79 53

onas Про компанію

Інтернет магазин "СПЕЦПРОМ-КР" більше п'яти років поставляє своїм клієнтам якісну і перевірений спецодяг, спецвзуття, а також ЗІЗ (засоби індивідуального захисту) провідних виробників і власного виробництва.

Асортимент товарів та послуг компанії містить наступні розділи:

- спецодяг – закордонна, вітчизняна, а також присутні аналоги моделей виробництва СРСР;

- одяг для співробітників – збройних сил, медицини, охорони й поліції;

- робоче взуття – захисні моделі для зими та літа;

- робочі рукавички – трикотажні, хімічностійкі, з ПВХ крапкою;

- засоби індивідуального захисту – органів дихання (панорамні маски, респіратори, протигази); захисні засоби для зварювальних робіт, діелектричний захист.

Модельний ряд такої продукції як бронежилети, рукавиці, брезентові костюми, робочі ватяні штани, термобілизна, куртки розробляється і Готується на власних виробничих площах. Наші фахівці виконують повний цикл робіт - починаючи з розробки дизайну і закінчуючи пошиттям на замовлення. При виробництві виробів основний акцент робиться на запити клієнта. Замовник сам вибирає потрібний колір, стверджує дизайн, погоджує нанесення логотипів або інших принтів різної класифікації.

Наші фахівці завжди готові провести консультації та надати допомогу у виборі брендованого спецодягу та засобів захисту для власних потреб або для бізнесу за оптовою ціною. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість компанії "СПЕЦПРОМ-КР" забезпечити високу якість обслуговування.

Доставлення замовлень оперативно виконується по всій Україні (до трьох діб). Оплата послуг і продукції здійснюється готівковим, безготівковим або післяплатою. Ми завжди будемо раді забезпечити потреби наших клієнтів і партнерів продукцією високої якості!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ: