Одна з наших послуг - нанесення логотипів. Ми розмістимо назву, логотип, слоган, номер телефону або QR-код з вашим посиланням на будь-який вигляд спецодягу

Найчастіше замовляють логотипи або назву компанії на куртках, бейсболках, футболках, комбінезонах, світловідбиваючих жилетах, але жодних обмежень немає. Ми розмістимо ваш бренд навіть на захисних масках.

Логотипи робимо сучасними і якісними методами:

Вишивка

Технологічний підхід нанесення логотипу вишиванням його на виробі. Швидкий і практичний спосіб, що поєднує в собі якість і впізнанність.

Створюється малюнок будь-якої складності з об'ємним ефектом, недоступний іншими способами.

Шовкотрафаретний друк

Сучасна технологія виготовлення стильної й красивої продукції. Фарба під термопресом наноситися на тканину через трафарет і переносить на нього потрібний узор.

Одяг виходить красивим, зображення довговічне і має максимальну зносостійкість.

Завдяки прогресивному устаткуванню метод забезпечує оперативність виготовлення продукції та точність нанесення відтисків.

Термодрук

Метод друку зображення зі спеціальної термотрансферной плівки. Після того, як напис або логотип вирізані з плівки, вона переноситься під пресом на вироби. Це швидкий і якісний спосіб нанесення.

Ідеально личить для нанесення написів, однобарвних і двобарвних логотипів. Виглядає яскраво, тримається довго.

Таким чином наші клієнти отримують повністю готові комплекти спецодягу з нанесеними логотипами для своєї фірми

Якщо ви бажаєте нанести логотипи на нашу продукцію або на що вже є у вас - звертайтеся до наших менеджерів за телефоном (099) 790-69-78, (067) 120-69-78, вони дадуть вам повну консультацію і допоможуть з вибором